Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maltezer

Се продава од: Jovanovski Nikola 28 авг. 11:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Битола
Миленичиња
Кучиња
Машки малтезер спремен за парење 2 години и 8 месеци.Услови нема
Jovanovski Nikola
070357055
Кон почеток