Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PODARUVA KUCENCE ILI SE BARA PANSION ZA KUCINJA

Се продава од: Milena Slivoska 12 дек. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Битола
Миленичиња
Кучиња
ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтери повеќе пати, но за среќа не го нашле. Идеално би било во двор каде би можел да трча и да не е врзан, Моментално е во Битола, но јас би се погрижила за превоз каде и да се вдоми. За него како и за неколку други кученца се грижи една девојка од Србија

ПЛС СПОДЕЛЕТЕ
Milena Slivoska
072260578
Leaflet
Кон почеток