Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cane Corso

0 МКД

Се продава од: Damjan P. 05 јан. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Миленичиња
Кучиња
Se prodavaat kucinja od rasata cane corso
rodeni 26.11.2020
procisteni od vnatresni i nadvoresni paraziti
gi dobivate vakcinirani
so pasos
rezervacii i informacii na tel 075-274-905
Damjan P.
075274905
Leaflet
Кон почеток