Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cane Corso

0 МКД

Се продава од: Дамјан П. 10 јан. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Миленичиња
Кучиња
cane corso
rodeni 26.11.2020
procisteni od vnatresni i nadvoresni paraziti
primena prva vakcina + pasos
ostanati uste edno masko i edno zensko
informacii na telefon
Дамјан П.
075274905
Кон почеток