Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bichon Frise

Се продава од: Игор 20 окт. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Демир Хисар
Миленичиња
Кучиња
Кученца од расата Bichon Frise, подготвени се да донесат радост во некое семејство. Кученцата се вакцинирани, прочистени во внатрешни и надворешни паразити. Тел. за контакт 078216395
Игор
078216395
Leaflet
Кон почеток