Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sibirski kucinja

300 МКД

Се продава од: DAVIDCOSTAL 06 јан. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Здраво!
8 прекрасни кутри ovingубовни и игриви подготвени за своите вечни домови подготвени да ги напуштат сега.

Имаме 2 момчиња и 6 девојчиња. Сите имаат зачудувачки ознаки, маски со уникатни карактеристики.

Сите тие се фит и добро. Ние ја поседуваме мамичката Даиси (Црно и бело со леска очи) и нашиот сосед го има таткото Симоне (Црно и бело со ледени сини очи) и двајцата можат да се видат, а обајцата имаат неверојатни lубовни темпераменти и се фит и здрави.

Кученцата ќе се разгледуваат, ќе бегаат, ќе бидат проверени од здравјето, ќе имаат 1-ви вакцинации и ќе бидат микрочипи пред да заминат. Исто така, кученцето ќе дојде со една од нивните омилени играчки, висококвалитетна торба со храна што ја наоѓаат сега, мирис на ќебе од мајки за да ги утеши во првите неколку недели и сите совети / помош што некогаш ќе ви бидат потребни .
Ние дури почнавме да ги тренираме тоалетите на влошки, и тие многу добро се одвиваат.

Тие се израснати во нашиот дом, се ракуваа цело време (сакаме време со гушкање со нив) и добро се навикнати на вообичаени звуци на домаќинството и се одлични со децата.

Ве молиме, направете истражување за оваа раса и проверете дали е вистинското за вас и вашето семејство. Тие се многу слатки на оваа возраст, но се енергични, имаат потреба од долги прошетки и не можат долго да останат сами - тие брзо ќе се досадуваат и навистина несреќни, завиваат и потоа ќе ја јадат целата домашна содржина. Исто така, имајте предвид дека тие ќе пролеат многу, така што косата ќе заврши сè низ вашата куќа, така што навистина ќе треба да се навикнете на ова.

За повеќе информации, слики и доколку имате какви било прашања, јавете ни се или на е-пошта. Ние само ќе им дозволиме на овие убави кутриња да одат во најдобрите домови и луѓето што сакаат.1) Девојка - бело - сини очи
2) момче - темно кафеава / бела - сини очи
3) Девојка - светло кафена / бела - сини очи РЕЗЕРВИРАНА
4) Девојка - светло кафена / бела - сини очи
5) Девојка - црно / бело - темни очи
6) Девојка - црно / бело - темни очи
7) Момче - црно / бело - сини очи РЕЗЕРВИРАНА
8) Девојка - црно / бело - темни очи

Ве молиме, сите сериозни и заинтересирани лица треба да контактираат за повеќе детали.
Благодарам
DAVIDCOSTAL
070311000
Leaflet
Кон почеток