Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Terrene bukuroshe të Jorkshire në dispozicion

170 ЕУР

Се продава од: daniel 26 јан. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Terrene bukuroshe të Jorkshire në dispozicion
Territoret e Yorkshire kanë mbetur një nga racat më të njohura jo vetëm në Mbretërinë e Bashkuar, por gjetkë në botë dhe për arsye të mirë. Ata i bëjnë shokë të mrekullueshëm dhe duke qenë kaq të adaptueshëm, ata për fat të mirë përshtaten në stilin e jetës së një pronari me lehtësinë më të madhe, qoftë nëse jetojnë në një apartament në qytet ose në një shtëpi në vend. Megjithëse të vogla në shtat me pallto bukuroshe të gjata, të holla dhe të buta, Yorkie ka një personalitet të madh dhe janë gjithmonë të gatshëm për të marrë në botë .. whatsapp përmes ...... 237676994644
viber përmes ...... 237676994644
Leaflet
Кон почеток