Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bernandinec spremen za parenje

0 МКД

Се продава од: Филип Денес 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Кучето потекнува од врвни родители, носен е на изложба и ја поседува сета потребна документација ( Педигре,пасош) и е оценуван со позитивни оценки
Филип
071 386 841
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации