Објавени: авг. 05 2021 08:03

Dobermani vrvni

ЕУР

Објавени: авг. 05 08:03
Прегледи: 183
Se prodavaat vrvni kucenca dobermani od najsilni tri krvni linii vo svetot. Kucencata se cela prateca dokumentacija, procisteni, vakcinirani i revakcinirani. Imaat pasosi i mikro cip. Samo za vistinski ljubiteli koi znaat sto e kvalitet
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации