Објавени: ноем. 16 2022 12:59

Jack russel terrier

ЕУР

Објавени: ноем. 16 12:59
Прегледи: 263
Чистокрвни Jack russell terrier, стари 3 недели, чувани во домашни услови. 2 машки и 3 женски. Примена прва папи вакцина.
Контакт
078565758
078247066
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации