Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masko rotvajlerce

200 ЕУР

Се продава од: Blasko Вчера 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Миленичиња
Кучиња
Se prodava masko rotvajlerce staro 4 meseci.
Vakcinirano,procisteno od paraziti,cipirano,so ekstra pedigre.Roditrelite imaat oficijalni snimki na laktovi i kolkovi.
Leaflet
Кон почеток