Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pit Bull

150 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Жарко Денес 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Se prodava zenka pit bull
Vakcinirana.
Procistena od nadvoresni,vnatresni paraziti.
Od extra roditeli se gleda na slikite...
Poveke info na tel: 071 239 919
Жарко
071 239 919
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации