Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА ЗАГАРЧИЊА ПОСАВЦИ

6 000 МКД

Се продава од: Елена Лазарова 10 ноем. 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат женски загарчиња од расата ПОСАВЦИ.

Стари се 3 месеци во одлична здравствена состојба,
три пати прочистени против цревни заболувања и превентива од рахитични заболувања на коските.
Вакцинирани со 5-то валентна вакцина од мачја куга и парво штеначак.
Елена Лазарова
072649988
Leaflet
Кон почеток