Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cane Corso zenki

15 000 МКД

Се продава од: Stefan 24 ноем. 22:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 7женки кутренца од расата Cane Corso со одлични родители со педигрее (родителите се оценети со 5ка и двата ) имаме кученца тигрести и чисто црниповеќе информации на 078 326 266 или инбокс .
Leaflet
Кон почеток