Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PIT BUL LEPOTICA

6 000 МКД

Се продава од: СТРАШЕ 22 јан. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Pit Bul zensko kucence rodeno 17 -11 2016 god..vakcinirano +apcinja za protiv glisti primeno,so knishka veterinarna...kuceto e potpuno zdravo i mnogu ubavo, cuvano e vnatre,se Naogja vo kriva palanka...
СТРАШЕ
078474905
Leaflet
Кон почеток