Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zlatni retriveri

Се продава од: Влатко Шишко 27 септ. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 машки и 2 женски кутриња од расата златен ретривер окучени на ден 15.08.2015 година. Кутрињата се од шампионско потекло со педигре и ветеринарна книшка.Кутрињата може да ги земете после 56 ден или после 2 ра вакцина
Машките кутриња се цена 150 евра, а женските 100 евра
Влатко Шишко
070383855
Leaflet
Кон почеток