Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

кутриња со златен ретривер

180 ЕУР

Се продава од: amandajane jane 05 окт. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Миленичиња
Кучиња

кутриња со златен ретривер
Јас сум многу задоволен да го најавам безбедно пристигнување на нашите убави девојчиња, први легло од кутриња со златни ретривери, и мама и кученца им оди многу добро.
Само 3 момчиња и 3 девојки сега се достапни !!
(whatsapp или viber +33753420023)
amandajane jane
+33753420023
Leaflet
Кон почеток