Објавени: ноем. 12 2022 03:18

American Akita

Објавени: ноем. 12 03:18
Прегледи: 486
♥️AMERICAN AKITA♥️
Od malekcki bebinja pa do napolneti skoro 3 meseci!
Rodeni 13.08.2022.
So pasos,pedigre,vakcini!
Od odgleduvacnica.
Majka:POINT(Cac,CAC,5)
Tatko:BAK(5)
Americki Akiti slobodni za prevzemanje💙💜💜
Tel kontakt 078602006.
Kumanovo.
+38978602006
Igor Marija Family
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации