Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

American Staford Terrier

400 ЕУР

Се продава од: Goce Angelovski 10 фев. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
Кучињата се стару месец дена од врвно легло од татко шампион на Македонија, Србија, Унгарија и Португалија FALKON WARRIOR OF DUTY
Goce Angelovski
071 777 511
Leaflet
Кон почеток