Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bison

250 ЕУР

Се продава од: Gabriela Trajkovska 29 јун. 09:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
Mil ima 10 meseci ima pedigre ,pasos cip i ima poteklo od novi sad so site vakcini i se bara covek koj ke go cuva i saka
Gabriela Trajkovska
078 918 055
Leaflet
Кон почеток