Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BISONI 2 meseci stari

250 ЕУР

Се продава од: Marija 17 фев. 21:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат бишончиња стари 2 месеци.
Женки и Машки.
Не се митарат и антиалергени се,
идеални за деца и чување во домашни услови.
За подетални информации јавете се на моб.
Цена 250 евра.
Прекрасни Мајка и Татко.

Leaflet
Кон почеток