Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BISONI I MALTEZERI

200 ЕУР

Се продава од: Марија Фемили. Вчера 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој спортски предмет за 1.330 МКД / месечно

Leaflet
From
Store
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат Малтезери машки и женки.
Се продаваат Бишони Женки.
Антиалергени прочистени вакцинирани.
Идеални за чување во стан или куќа.
Поседуваат картон за вакцинација.
Стари 2.5 месеци.
За подетални информации 077 726 131.
МАРИЈА ФЕМИЛИ.
Марија Фемили.
077726131
Leaflet
Кон почеток