Објавени: јун. 05 2022 06:36

Buldog

МКД

МКД
Објавени: јун. 05 06:36
Прегледи: 460
Англиски булдог кученца со педигре од изложбени родители одлични како домашни миленичиња ❤️❤️❤️❤️

F: Boss (BILI - Guliver Von Teufelhohle & Megi
REA - Slobi’s Bullet & Tesa )

M: Bella (BOKI LUCKY LUKEE - Korando Extasis & Sara MONA - Bono & Bona )

Инфо : +38977568127
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации