Објавени: ноем. 12 2022 02:01

Maltezeri so pedigre, cena extra povolna ITNO!!!

Објавени: ноем. 12 02:01
Прегледи: 465
Uste 2 maski i 1 zensko maltezerce.
Spremni za nov dom.
Vakcinirani
Procisteni
Steknati higienski naviki
Pedigre
Pasos
Antialergeni
Ne mirisaat
Ne se mitarat
078 418 220
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации