Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maltezeri stari 2 meseci

250 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: Марија 17 фев. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
СЕ ПРОДАВААТ МАЛТЕЗЕРЧИЊА ВАКЦИНИРАНИ ПРОЧИСТЕНИ СПРЕМНИ ЗА НОВ ДОМ.
СТАРОСТ 2 месеци.
ВАКЦИНИРАНИ И ПРОЧИСТЕНИ.
ЦЕНА 250 eu.
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА МОБ.
ЖЕНКИ И МАШКИ.
Марија
077726131
Leaflet
Кон почеток