Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sarplaninci so pedigre

0 ЕУР

Се продава од: VLADO 30 ноем. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Миленичиња
Кучиња
Odgleduvacnica Sarplaninci Kuzmanovski ima za prodazba tri maski i tri zenski kutrinja so pedigre od sampionsko poteklo so ekstra kvalitet tatko AS BOBI OD PETKOVSKI POD SARA I MAJKA GORA OD SARPLANINCI KUZMANOVSKI rodeni na 05.05.2021 cena po dogovor
VLADO
 
075325621
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации