Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pomeranian mini

0 МКД

Се продава од: Anna 03 септ. 15:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
We are delighted to announce our Pomeranian has had 3 healthy babies

1 boy & 2 girl

Dogs are in a family home with other dogs and children.

Dogs will come with

Vet checked
Microchipped
Vaccinated
Wormed
Flead

For more details , please whatsapp us .
WhatsApp +30 697 098 7477
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации