Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bichon Frise

0 ЕУР

Се продава од: Mile 20 ноем. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат кученца Bichon Frise со врвно педигре & од одлично легло!
-Одлични се за со деца и чување во домашни услови!
-Не се митарат и не оставаат влакна бидејќи се едни од ретките хипоалергенски раси на кучиња.
-Вакцинирани и прочистени.
За повеќе слики - Instagram од мајката: @kaya_bichonfrise
Mile
 
070312804
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации