Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Germanski spic za parenje

Се продава од: Димче 09 јул. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Миленичиња
Кучиња
Се бара женка за парење со германски шпиц (средна големина).
Димче
070212114
Leaflet
Кон почеток