Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Лабрадор ретривер

150 ЕУР

250 ЕУР

Се продава од: Filip Glavinceski 14 јан. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Миленичиња
Кучиња
Се продава куче лабрадор ретривер од одлично легло со изложбен капацитет. Родителите на сликите се оценети со EXCELLENT 5. Таткото е носител на 4 x CAC, RCACIP титули. Родителите немаат историја на дисплазија на колкови.

Кучето е старо 3 месеци, вакцинирано, прочистено, со пасош и педигре.

Контакт: 078227500
Filip Glavinceski
  Online
078227500
Leaflet
Кон почеток