Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pit bull

200 ЕУР

Се продава од: Dario 31 јул. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Миленичиња
Кучиња
Pit bullceto e staro 1mesec i 12dena so pedigre prva vakcina primena revakcina za 8 dena i chip na moj trosok
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации