Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shih tzu

0 МКД

Се продава од: Aneta 18 фев. 19:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Миленичиња
Кучиња
Se prodava masko shih tzu kuce so pedigre ,vakcinirano i procisteno . Staro 2 meseci .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации