Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akita Inu

Се продава од: Иван 01 јун. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат екстра квалитетни женски кутриња од расата Акита ину .. Кутрињата се стари 2 ипол месеци и се спремни за вдомување.
Ги добивате вакцинирани ,прочистени од паразити ,пасош и педигре.
Предците на кутрињата имаат награди на многи европски и светски изложби ,за квалитетот можете да се уверите од сликите на кои се прикажани кутрињата и родителите. Чувани во перфектни услови со многу Љубов.
Педигрето на кутрињата можете да го видете на следниов линк..
http://www.akitapedigree.com/testmating.php?dam=93721&sire=93720
Иван
070 801 808
Leaflet
Кон почеток