Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam cane corso so sampionsko poteklo

200 ЕУР

Се продава од: dejan 06 септ. 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Миленичиња
Кучиња
Peodavam cane corso so sampionsko poteklo doneseno od srbija zenka stara 3 meseci.
Kutreto e so sampionsko poteklo procisteno vakcinirano so site dokumenti.
Info samo na telefon:
078249347
dejan
Leaflet
Кон почеток