Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ruski saren gonic kucenca

100 ЕУР

Се продава од: СТЕФАН 08 авг. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Миленичиња
Кучиња
ПРОДАВАМ РАСНИ ЧИСТОКРВНИ КУЧЕНЦА „РУСКИ ШАРЕН ГОНИЧ,“ МАШКО И ЖЕНСКО ОКУЧЕНИ 21-ВИ ЈУНИ.ПРОЧИСТЕНИ СЕ ОД ЦРЕВНИ ПАРАЗИТИ.
КУЧЕНЦАТА СЕ ОД ОДЛИЧНО РАБОТНИ И ЕКСТЕРИЕРНИ РОДИТЕЛИ И ОД РОДОСЛОВНО КРВНА ЛИНИЈА СТАРА 20 ГОД.
СТЕФАН
078 453 750
Leaflet
Кон почеток