Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akita Inu

200 ЕУР

Се продава од: Сања 14 фев. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Останаа да се вдомат уште 2 женски кученца од расата Јапонска Акита Ину 🐾🐾. Кученцата потекнуваат од одлични родители кои имаат прекрасна крвна линија и истите ги добивате со комплетна документација, вакцинирани и прочистени. 🐕🐕
Вакцинирани✔
Прочистени✔
Пасош✔
Чип ✔
Педигре✔
Сања
078288717
Кон почеток