Објавени: јул. 15 2022 09:43

Francuska pudlica

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 15 09:43
Прегледи: 410
Се продаваат кученца од расата Француска пудлица мал раст 🐩 Совршен миленик за вашиот дом, антиалергена раса која се одликува со многу ведар и пријателски расположен карактер. Раса која не се митари и не мириса.
На сликите може да се видат родителите.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации