Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам и изработувам куќарки за кучиња

1 800 МКД

Се продава од: Zoran 29 јул. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Продавам и изработувам куќарки за миленичиња во различни димензии.Се изработуваат од природно квалитетно дрво премачкано со боја и бродски лак.По желба може да се изрезба и натпис со име како на примерокот кој е на сликата. Цените започнуваат од 1,800 денари па нагоре зависно од димензијата.Конкретната куќарка е со димензии 56x41x53cm (висина, ширина, длабочина) Телефон за контакт 075427821
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации