Објавени: дек. 28 2021 11:00

Jack russell terier Џек расел териер

ЕУР

Објавени: дек. 28 11:00
Прегледи: 43
Se prodava masko kutre od rasata Jack russell terier, izlozben kvalitet. Kutreto e 3 meseci staro kompletno vakcinirano so pasos i pedigre. Socijalizirano, cisto od genetski prenoslivi bolesti. Poseduva pasos i pedigre
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации