Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava germanski ovcar (Vucjak)Германски овчар

1 ЕУР

Се продава од: Kosta 18 окт. 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат 3 машки германски овчари со одлично педигре ( Татко шампион, Мајка лепотица)
Родени на 01.09.2020, прочистени од глисти, примена прва вакцина (набрзо и втора), пасош и педигре.
Двата родители се со долго влакно, супер легло, одлични чувари на двор и најдобри пријатели на човекот! Спремни да превземање одма.
Повеќе информации на тел. 071 336 361.
Leaflet
Кон почеток