Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Extra Mini Maltezeri

230 ЕУР

Се продава од: Milenici 02 окт. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Maltezeri kutrinja na starost od 2 meseci nema mitatenja neprijaten miris vakcinirani so svoj pasos procisteni od vnatresni paraziti ,moze da se vidat vo sekoe vreme cena 230 evra salonsko kuce pogodni za dom so mali deca inf na telefon 076614212 ....
Milenici
076614212
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации