Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Francuski bulldog mashko 5.5 meseci

0 МКД

Се продава од: Mia 27 мај 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Se prodava mashko buldoce super krv ,komplet dokumentacija rasten so deca,odlicen temperament,prekrasen salonski milenik.Isklucivo za cuvanje vo salon.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации