Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kucenca Sibirski samojed

Се продава од: Глигор 08 авг. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат кученца од расата сибирски самојед, од врвно потекло. Кученцата ги добивате со издаден родовник. Останаа уште еден мажјак и една женка на возраст од 7 недели кои се спремни да добијат нов дом кај вистински љубители на оваа раса.
Глигор
070 547 012
Leaflet
Кон почеток