Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kavkaski volkodav

250 ЕУР

Се продава од: Dalibor 14 јан. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
KAVKASKI VOLKODAV ....kutrinja na prodazba svetski poznati krvni linii ...ekstra krupni i zdravi kutrinja...na slikite se roditelte tatko 86cm 82 kg.. Za poveke informacii za roditelite i kutrinjata na tel 072216655
Dalibor
072216655
Leaflet
Кон почеток