Објавени: јан. 21 2022 08:16

Kavkaski Volkodav

Објавени: јан. 21 08:16
Прегледи: 47
Kavkaski Volkodav papy for sale
mali od ovaa rasa ,roditeli od uvoz
Tatko 93 kg
Majka 72 kg
poveke info 0038972216655
na slikite se roditelite i malite
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации