Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kucinja mesavina Shih Tzu i Maltezer

2 500 МКД

Се продава од: Daniela 01 септ. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Se prodavaat kucinja mesavina Shih Tzu i Malteska pudlica stari 2 meseci, edno masko i dve zenski.
Daniela
076491414
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации