Објавени: јан. 08 2022 07:45

Kukarka za kuce

МКД

Објавени: јан. 08 07:45
Прегледи: 263
Уникатна куќичка за вашето милениче. Димензии, внатрешност: ширина 70цм, должина 90цм, висина 90цм. Надворешно - основа на долен дел: 80х120 (без тераса). Целосно обложено со стиропор 5цм. Гратис никлован сад за храна
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации