Објавени: јан. 10 2022 03:05

Kukicki za kucinja

Објавени: јан. 10 03:05
Прегледи: 6
Prodavam kukicki / kukjarki za kuce napraveni so visoko kvaliteten materijal:, kompletno izolirani stranici, krov i pod. Nadvoresno e izolirano drvoto so vosocen lak za zastita od insekti, vlaga, voda i sonce.Krovot dopolnitelno izoliran . Izrabotuvame kukicki po vasa zelba, dimenzii itn.. Cenite se dosta povolni i se po dogovor.
Kontakt:
077 760 253
077 760 257
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации