Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nabavka na site rasi na kucinja

0 ЕУР

Се продава од: Oglas 14 апр. 23:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Здраво на сите љубители на кучиња, нашата организација се занимава со увоз од странство и испорака на сите раси кучиња!
Малите пристигнуваат на возраст до 3 месеци со потребните за нивната возраст вакцини , прочистени и со здравствена легитимација.По договор се вадат пасоши, поставуваат микрочипови и педигре.
Бебињата кои ги увезуваме се купуваат од лиценцирани одгледувалишта кои ги поседуваат сите документи и дозволи за одгледување и се под постојана медицинска контрола!
--------------------------------------------------------------------
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации