Објавени: мај 17 2022 10:27

Bichon Frise

Објавени: мај 17 10:27
Прегледи: 31
Bichon Frise🐾🐾🐾 кученца
Документи: Пасош, Вакцинирани, Прочистени, Педигре✅
Карактер: Љубопитни, Дружељубиви, Интелегентни,
Родителите се во наша сопственост, со исклучителни карактерисрики и можат да се видат покрај малечките!

Facebook fun page: https://www.facebook.com/malteseandbichonfrisemacedonia/
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации